Partnerzy i przedstawicielstwa

Partnerzy i przedstawicielstwa

Dla realizacji wymagających projektów inwestycyjnych działamy w kooperacji z kluczowymi dostawcami rozwiązań produkcyjnych dla przemysłu spożywczego takimi jak:

RAVECO s.r.o

NORTAN s.r.l.

AROL

BAUMER

ETYMAX

Współpraca z tymi firmami pozwala nam na zapewnienie optymalnych potrzeb dla wszystkich naszych klientów w zakresie maszyn nowych. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie obsługi maszyn i urządzeń co ułatwia i przyspiesza pracę serwisu jak i samego uruchomienia maszyn przy nowych inwestycjach.
Dodatkowo możliwość konfigurowania poszczególnych zespołów maszyn i urządzeń otwiera nam szeroki zakres zestawienia procesu produkcyjnego : od przygotowania produktu po jego zapakowanie. Precyzja jak i jakość wykonania pozwala nam na spokojną pracę a doświadczenie w projektowaniu możliwości doboru jak najlepszych parametrów pod indywidualny produkt klienta. Niezależnie od tego przestrzegane są wymagane normy narzucone przez UE w zakresie budowy maszyn spożywczych.

Maszyny i urządzenia cechuje : solidność wykonania, konkurencyjna cena, niska awaryjność, łatwość i dostęp do części zamiennych.

Oferta Złóż zapytanie

Partnerzy Trio